Foto i video

Potrzebujesz profesjonalnych zdjęć produktowych lub materiałów video dotyczących Twojej firmy, konkretnego wydarzenia czy produktu? Zrobimy to dla Ciebie. Nasze realizacje to najwyższa jakość i pełny profesjonalizm.

Filmy promocyjne to jedna z najlepszych metod promocji w Internecie. Możemy pokazać za ich pomocą działanie produktu lub usługi, sfilmować event, a także zbudować wizerunek klienta poprzez serię filmów edukacyjnych.

  • Filmy wizerunkowe – zbudujemy Twoją markę w mediach społecznościowych. Film z targów, prezentacja siedziby firmy, wywiady z najważniejszymi osobami w przedsiębiorstwie. Zamiast jednego długiego filmu sugerujemy serię mniejszych klipów. Można je umieszczać co tydzień w serwisach LinkedIn, Facebook czy Instagram, budując grono odbiorców i autorytet firmy.
  • Filmy eventowe – pokażemy jak wygląda Twoje biznesowy czy muzyczne wydarzenie. Zrobimy krótki reportaż, którym pochwalisz się w mediach społecznościowych zapewniając większą frekwencję w następnej edycji imprezy. Jeśli na Twoim evencie odbywają się szkolenia, wykłady lub warsztaty, możemy je pokazać 1:1, a Ty tą wiedzę możesz sprzedać online lub zrobić promocyjny webinar. Oferujemy profesjonalny live streaming z eventów, z montażem na żywo, wstawianiem elementów graficznych w obraz, czy sesją pytań i odpowiedzi z publicznością z całego świata.
  • Filmy produktowe – ukażemy Twój produkt w atrakcyjny sposób, aby sprzedawał się lepiej w sklepie internetowym. Video-menu w kawiarni czy restauracji to ciekawa metoda na prezentację dań. Recenzje czy unboxingi produktów mogą pełnić funkcję video instrukcji, pokazując najważniejsze funkcje produktu i odciążając tym samym dział obsługi klienta.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie video zapewniającym doskonałą jakość na potrzebny emisji w Internecie. Oferujemy rozdzielczość 4K lub Full HD, dobrej jakości dźwięk zebrany przez mikroporty lub mikrofon typu shotgun. Filmujemy zazwyczaj z dwóch kamer, opcjonalnie używamy drona, nie boimy się też video 360°. Niech zaawansowana technologia będzie Twoim sprzymierzeńcem w drodze do klienta.

Jesteś zainteresowany. Pisz na marketing@pozytywniepromocyjni.pl