Filmy

Kalendarz książkowy Premium w oprawie IDEO EXCLUSIVE

Zimowe czapki reklamowe to kapitalna forma promocji firmy, marki, produktu lub usługi. To gadżet funkcjonalny, praktyczny i oddziaływujące na szeroką grupę potencjalnych odbiorców komunikatu reklamowego.

Kalendarz reklamowy z notesami samoprzylepnymi to doskonały i funkcjonalny upominek reklamowy. Oprócz jakże niezbędnego kalendarium zawiera tak praktyczne elementy jak notesy samoprzylepne oraz papierowe lub foliowe zaznaczniki. Taki gadżet reklamowy sprawdzi się doskonale. Tym bardziej, że daje on olbrzymie możliwości kreacji. Dostępnych jest wiele modeli tego produktu, a każdy jego element możemy indywidualnie zaprojektować i nadrukować. W ofercie znajduję się również wersja ECO.

Czapka reklamowa z Twoim logo lub dowolną, dobrze zaprojektowana grafiką? Jednym zdaniem: doskonały, funkcjonalny, wysokiej jakości gadżet reklamowy. Szczególnie przydatny w słoneczne, ciepłe i upalne, Czapka reklamowa to upominek kategorii fashion, która to kategoria tak mocno staje się obecna na rynku upominków reklamowych. Produkt praktycznie dla każdego: dziecka, chłopaka, dziewczyny, kobiety i mężczyzny. Mnogość modeli, wzorów, kolorów, technik i metod zdobienia powoduje, że nawet najbardziej wymagający marketer znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie.

Notes reklamowy to wciąż kultowy gadżet reklamowy. Nasze notesy to z jednej strony wysoka jakość wykonania, począwszy od samego produktu, a skończywszy na niepowtarzalnej jakości znakowania i personalizacji. A z drugiej - notes reklamowy to gadżet spełniający jeszcze jedno - jakże istotne - kryterium, jakie bierze pod uwagę każdy wymagający marketer. Jest to upominek nad wyraz funkcjonalny. Produkt, którego używamy przez długi czas i który towarzyszy nam przez znaczącą część każdego dnia, zarówno w obszarze pracy zawodowej, ale także prywatnie.

Funkcjonalne i wysokiej jakości gadżety reklamowe dla Twojej firmy, marki, produktu czy usługi?
Oczywiście, że akcesoria samochodowe!!!
Co więcej, gąbki i ściereczki to także wiele innych zastosowań, szczególnie tych z obszaru szeroko rozumianego gospodarstwa domowego.
Zatem ?
- Grupa potencjalnych użytkowników  … ogromna
- Zastosowanie marketingowe  … wielorakie
- Personalizacja  … do wyboru, do koloru 
- Budżet  … przystępny
- Czas realizacji  … mega szybki

Upominki reklamowe w wersji ECO to już nie trend czy moda, ale absolutne marketingowe must be. Prezentujemy kilka wybranych modeli notesów reklamowych przy produkcji których szacunek dla środowiska postawiony został przez nas na pierwszym planie. Nasze ECO notesy to: polska produkcja, mnogość modeli i wersji wykończeń, papier z recyklingu i kraft, notesy samoprzylepne w twardej i miękkiej oprawie, notesy w twardym pudełku, kalendarze z notesem samoprzylepnym, notatniki, indywidualne wzornictwo, pełna personalizacji wszystkich elementów.

Długopisy antybakteryjne to kolekcja długopisów reklamowych, którą stworzyliśmy z dbałością o ludzki uśmiech, by zawsze gościł na twarzach naszych klientów. Biorąc odpowiedzialność za ich zdrowie i bezpieczeństwo realizujemy się jako firma odpowiedzialna społecznie. Antybakteryjna kolekcja SafeTouch to idealne rozwiązanie dla miejsc, gdzie musi być czysto i sterylnie oraz gdzie długopis często przechodzi z rąk do rąk. Dodatek antybakteryjny zawarty w plastiku jest aktywny przez cały okres użytkowania długopisu. Ta innowacyjna technologia stosuje dodatek bakteriostatyczny hamujący wzrost i rozprzestrzenianie się mikroorganizmów w artykułach z tworzyw sztucznych. Skuteczność antybakteryjna została potwierdzona badaniami mikrobiologicznymi przeprowadzonymi zgodnie z normą ASTM 2149.

Krótki spot reklamowy dotyczący projektu Pozytywnie Promocyjni wyświetlany w ramach kampanii #tvnpomagajmysobie na antenie TVN24BiS.

Krótka relacja z targów, na których jesteśmy stałym uczestnikiem i największym wystawcą - Festiwal Marketingu.

Pierwsza na rynku platforma i katalog najwyższej jakości gadżetów reklamowych topowych producentów. 12 najważniejszych kategorii upominków reklamowych i kilkanaście tysięcy produktów wiodących dostawców po raz pierwszy w jednym miejscu. Pozytywnie Promocyjni to jedyna w Polsce grupa producentów gadżetów i upominków reklamowych.

Wyjątkowy zestaw upominkowy Power Box w wersji standard, color lub black de lux. W eleganckim, w pełni personalizowanym opakowaniu, znajdziesz ekskluzywny notes marki thINKme, powerbank oraz długopis. Wszystkie elementy zestawu dają duże możliwości kreacji oraz znakowania zgodnie z Twoim CI.