Kosmetyki reklamowe na lato…i nie tylko

  • tomek 

Kosmetyki reklamowe to świetny pomysł na funkcjonalny i niezobowiązujący upominek biznesowy.
Zbliżający się okres wakacji to – jak co roku – zwiększone zapotrzebowanie na różnego rodzaju kosmetyki chroniące nas przed słońcem. Spersonalizowane kosmetyki mają kilka zalet z punktu widzenia marketera, czy też osoby, która podejmuje decyzje o wyborze gadżetów reklamowych na potrzeby większej lub mniejszej kampanii promocyjno-reklamowej:

  • szeroka grupa odbiorców (dzieci, dorośli, osoby starsze),
  • duża gama produktów (kremy, balsamy, mleczka itd.),
  • pełna personalizacja full color,
  • funkcjonalność produktów i ich praktyczne zastosowanie,
  • niska cena jednostkowa.

Poniżej kilka naszych propozycji dotyczących kosmetyków reklamowych na lato. Ale w naszej ofercie znajdziecie znacznie więcej. I nie tylko na lato:)

Tubka double care – produkt łączący pielęgnacje ciała i ust

Krem do rąk + pomadka do usta lub krem przeciwsłoneczny z filtrem + pomadka do ust. Pełna personalizacja full color.

Cena od 8,95 PLN netto / szt.

Krem do rąk

Intensywnie nawilżający krem do rąk. Zawiera ekstrakt z aloesu, masło Shea, witaminę E, oleje z awokado oraz słodkich migdałów. Dostępny w formie saszetki (3ml i 5ml), tubki (20ml, 30ml, 50ml i 100ml) oraz butelki (150ml i 300ml). Pełna personalizacja full color.

Cena od 0,79 PLN netto / szt.

Mleczko do opalania

Delikatne mleczko z filtrem SPF20. Zawiera witaminę E i lanolinę. Dostępne w butelce 100ml. Pełna personalizacja full color.

Cena od 14,85 PLN netto / szt.

Krem słoneczny

Wodoodporny balsam do opalania z filtrem SPF30 i SPF50. Zawiera masło Shea i panthenol. Dostępny w saszetkach (3ml i 5ml) i tubkach (20ml, 30ml, 50ml i 100ml) . Pełna personalizacja full color.

Cena od 1,15 PLN netto / szt.

Balsam po opalaniu

Balsam po opalaniu z masłem Shea i ekstraktem z mango. Zawiera dodatkowo ekstrakt z aloesu i olej ze słodkich migdałów. Dostępny w saszetkach (3ml i 5ml) i tubkach (20ml, 30ml, 50ml i 100ml) . Pełna personalizacja full color.

Cena od 0,85 PLN netto / szt.