Kubki termiczne inne niż wszystkie

Wrzesień potrafi nie rozpieszczać, jeżeli chodzi o pogodę. Dużo chłodniejsze i często deszczowe dni sprawiają, że chętniej i częściej niż zwykle sięgamy po ciepłe napoje. Czynimy to zarówno w domu, biurze, jak i w podróży.

Co zrobić, aby ciepły napój jaki sobie przygotujemy utrzymywał długo swoją temperaturę i zachowywał głębie smaku naszej kawy czy herbaty❓

Idealnym rozwiązaniem jest wysokiej jakości kubek termiczny. Co więcej – obecny design (jakże odmienny od tego sprzed kilku czy kilkunastu lat) i możliwości zdobienia, czynią z takiego kubka prawdziwe dzieło sztuki i wdzięcznego towarzysza każdego zimnego i dżdżystego dnia. To idealny pomysł na nietuzinkowy i – przede wszystkim – funkcjonalny gadżet reklamowy.

Na co zatem powinniśmy zwrócić uwagę wybierając kubek termiczny, który spełni oczekiwania jego użytkownika?

👉 Czas utrzymywania temperatury napoju.

Najlepsze na rynku kubki termiczne potrafią utrzymać temperaturę napoju od kilku do nawet kilkunastu godzin. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stali szlachetnej, podwójnych ścianek oraz technologii próżniowej (jak choćby vacuum insulation). Część kubków termicznych oferuje nam możliwość stałej kontroli temperatury napoju poprzez wbudowany termometr cyfrowy z dotykowym ekranem LCD umieszczonym w nakrętce.

👉 Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania.

Chyba nikomu nie marzy się sytuacja, gdy podczas jazdy samochodem wylewamy na siebie kawę czy herbatę, cieknie nam spod przykrywki, czy też mamy problem z odblokowaniem kubka. Bezpieczne i łatwe użytkowanie zapewniają nam kubki wyposażone w blokadę zamka, system push open/close oraz system otwarcia „1-click”.

👉 Pojemność.

W zależności od naszych potrzeb i preferencji możemy wybrać kubek termiczny o różnej pojemności. Jeżeli czeka nas dłuższa praca przy biurku czy wielogodzinna podróż, warto wybrać kubek o pojemności minimum 400 ml.

👉 Walory estetyczne.

Cechy użytkowe to jedno. Ale warto, aby nasz kubek cieszył też nasze oko. Oprócz ciekawego design’u, możemy wybrać kubek w odpowiednim kolorze. Co więcej, kubkowi możemy nadać prawdziwy charakter wykorzystując w tym celu mnogość technik zdobienia, począwszy od wielokolorowych nadruków, graweru, softowania czy zdobienia 3D. To idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy nasz kubek termiczny stanowić ma wyjątkowy gadżet czy upominek reklamowy wręczany naszym klientom, partnerom biznesowym, czy pracownikom.

Oferta wyjątkowych kubków termicznych