Słodkie Upominki to teraz Slodkie:)

Miło nam poinformować, że firma Słodkie Upominki  przeszła rebranding zmieniając nazwę, logo, katalog i szafę graficzną. Jedna rzecz nie uległa zmianie. To najwyższa jakość produktów i usług na rynku słodkich upominków reklamowych. Słodkie to niekwestionowany lider rynkowy w swojej kategorii produktów.

Dobrze wiemy, że relacje to element niezbędny aby osiągnąć sukces. W „Slodkich” relacje rozumiane są  jako sieć połączeń pomiędzy ludźmi, niezależnie od tego czy są to dostawcy, klienci czy partnerzy biznesowi. Najtrwalszym budulcem relacji są dobre emocje – Slodkie pomogą  Ci je wywołać przy pomocy niezwykłych i zupełnie niepowtarzalnych  słodyczy reklamowych. Wszak nic nie rozbudza dobrych emocji bardziej, niż odrobina słodkości.

SLODKIE to nie tylko dostawca słodkich gadżetów – SLODKIE to Twój kreatywny partner, który zwiększa efektywność Twoich działań marketingowych. i pomaga Ci  budować relacje biznesowe.  Motto Słodkich brzmi: Z przyjemnością łączymy biznes.

SLODKIE to najbardziej doświadczona i innowacyjna marka w branży upominków reklamowych. Swoim Partnerom oferuje wiedzę i kreatywność, które w najbardziej właściwym sposób wykorzystywane są do spełniania wciąż zmieniających się potrzeb klientów.